Strój kąpielowy od dawien dawna wzbudza bardzo skrajne emocje. Gdy pojawił się po raz pierwszy jeszcze jako fason zakrywający uda był uznawany za niemoralność, a jego przeciwnicy byli nim oburzeni. Obecnie nie wyobrażamy sobie wyjścia na plaże czy nad jezioro bez skąpego bikini. Ale emocje które dziś wzbudza również potrafią być negatywne. Są to zazwyczaj obawy kobiet przed tym jak prezentują się w wybranym przez siebie kostiumie. Boją się one, że odsłania zbyt dużo ich niedoskonałości, gdyż nie udało im się schudnąć lub pozbyć cellulitu. Strój kąpielowy a zwłaszcza dwu częściowe bikini niestety ale potrafi odkryć to co tak chętnie chowamy podczas całego roku. Zazwyczaj już na wiosnę kobiety starają się odchudzić lub poprawić swoją sylwetkę. Jak ogólnie wiadomo nie jest to wcale łatwe ani proste dlatego też lepiej jest z rozwagą kupić strój kąpielowy. Przede wszystkim nie liczmy na to, że nagle jakimś magicznym sposobem schudniemy. Jeżeli ważymy tyle ile obecnie to lepiej dostosować strój do obecnej wagi chyba, że naprawdę mamy silną motywację do zrzucenia kilku kilo to odłóżmy plany odnośnie zakupu stroju na potem. Gdy wstydzimy się naszej figury lepiej będzie jeżeli postawimy na jednoczęściowy kostium. Nie uwydatnia on aż tak bardzo problemu z krągłościami w okolicy talii, potrafi również zakryć problemy w okolicach pośladków takie jak cellulit lub zbyt obwisła skóra.

Obecnie w sklepach występuje dużo fasonu bikini. Ich różnorodność wynika nie tylko z mody ale także z figur klientek które je wybierają. Aby ładnie leżał na kobiecie należy dobrać jego odpowiedni fason. Miseczki w stylu bardotek, sportowa góra lub tzw. łezki to jedynie kilka fasonów góry która może albo zakryć zbyt obwisłą skórę piersi albo też optycznie powiększyć piersi. Dół kostiumu a więc majteczki mogą być mocno wycięte co jest jedynie polecane paniom które nie boją pokazywać swojej figury lub też być w formie spodenek zakrywających dużą część naszej pupy. Oglądając się w lustrze w sklepie pamiętajmy o tym, że ani dół kostiumu ani też jego góra nie może wbijać się w nasze ciao, gdyż wygląda to nieestetycznie. Powinien on jedynie delikatnie przylegać i nie być zbyt luźny.

Kategorie: Kącik mody

Szybko realizowana d

Funkcjonowanie skuteczne w zakresie biznesu gastronomicznego musi być teraz przygotowane […]

Najlepsza lokalna Po

Kiedy będziemy poszukiwać pomocy w zakresie odżywiania? Na pewno mnóstwo […]

Dobrze działająca

Komu teraz potrzebne są płyty punkty dietetyczne jeśli co chwilę […]

Jak działa współc

Funkcjonowanie nowoczesnego dietetyka będzie na pewno polegać głównie na działalności […]

Czy nam zagraża cho

Bardzo zła dieta może nam rzeczywiście narobić dużych kłopotów w […]

Jak zadbać o atrakcyjną sylwetkę?
Jak wiadomo, atrakcyjny wygląd odgrywa dzisiaj bardzo ważną rolę. Na jego podstawie jesteśmy oceniani przez nasze otoczenie zarówno prywatne jak i zawodowe. Wyznacznikiem atrakcyjnego wyglądu jest między innymi szczupła sylwetka. Zgrabne i wysportowane ciało z pewnością nie umknie niczyjej uwadze i zawsze zostanie odebrane w sposób bardzo pozytywny. Sposobów na uzyskanie ładnego wyglądu jest naprawdę wiele. Jedni decydują się na bardzo intensywne treningi, inni natomiast decydują się na zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych. Oczywiście dieta nie jest pojęciem jednoznacznym, ponieważ jak wiadomo, diety mogą być restrykcyjne, które mogą w znacznym stopniu osłabić nasz organizm.
Na stronach internetowych nie brakuje opisów diet, które nie dostarczają do naszego organizmu podstawowych składników odżywczych. Dużo osób decyduje się na ich stosowanie, wskazując przede wszystkim na doskonałe efekty, jakie można uzyskać w krótkim czasie. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że efektem ubocznym jest bardzo często efekt jo-jo, czyli najbardziej niepożądany wynik szybkiego i nieodpowiedniego odchudzania. W życie wchodzi pojęcie zdrowego odżywiania, ponieważ jak wiadomo, obecnie wskazuje się na to, aby zmienić sposób przygotowania posiłków, a także wprowadzić do życia zdrowe potrawy. Przykładowe menu można bez trudu znaleźć w sieci. Okazuje się, że przepisy są bardzo proste, a jednocześnie smaczne i szybko przypadną do gustu wszystkim domownikom. Oczywiście warto stosować się do takich zasad jak jedzenie mniejszych porcji, a także unikanie spożywania posiłków trzy godziny przed snem. Bardzo ważne będzie także wyeliminowanie z codziennego życia Fast- foodów oraz słodyczy, ponieważ jak wiadomo, to właśnie one wpływają w dużej mierze na gromadzenie się tkanki tłuszczowej. Bardzo ważny jest także sposób przygotowania posiłków. Należy w miarę możliwości zrezygnować ze smażenia, a zastąpić je grillowaniem, gotowaniem na parze i pieczeniem. Takie metody są dużo zdrowsze. Osoby posiadające problem z dużą nadwagą, powinny skonsultować się z dietetykiem.